beidziet rît resnâs mucas!

Aizsāka kaspariòð 

~~~~~
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.01.2006 17:16
=))) kaspariòð pareizi saka =)))) bet ir arî daudzas pârâk tievas tas arî ir pilnîgi garâm =\
zigis
Re: beidziet rît resnâs mucas!
21.01.2006 17:18
jebkura paarmeeriiba ir garaam :-)
Pilniigi piekriitu kasparito!!!!Ciest nevaru sievietes kas nevar pasekot liidz savam svaram unj izskatam...pilniigas neviizas...seez maajaas unj rij visu peec kaartas ko var ledusskapii atrast...var tak arii eest normaali,veseliigi unj ar laiku viss njokaartosies...
Jums pashaam patiik ka ejat pa ielu unj dzeki tikai atskataas taadeelj ka veel tik lielu pakalju iepriex nebija redzeejushi? :D
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2010 19:29
Lazdinsh - tiešām tu domā ka visām ir šausmīgi svarīgi, vai tu uz viņām atskaties vai nē un vispār ko tu par viņām domā? Tici man, lielākajai daļai ir pilnīgi vienalga. Kas grib - rij, negrib, nerij. Tev ta kas?
Re: beidziet rît resnâs mucas!
28.02.2010 22:40
Noela +10 :))
vijolīte:)
Re: beidziet rît resnâs mucas!
01.03.2010 01:24
Unj, kas tad Tev, Lazdinsh, par krjenjkji:))) Ko a? Njokaarstosies, njokaartosies... A Tu vnk njeskatjies uz taam rsnajaam pakaljam, jeb pac nevarji acis atrjaut???...un iistenjiba uz cjitam mosh neskatjas, bet tam rsnajam pakaljam redz pievershj uzmanjibu...:)))
fifaaaa
Re: beidziet rît resnâs mucas!
31.08.2010 04:29
opā, izlasīju visu tēmu un nebiju sen tā rēkusi. Taisnība kasparam
Resnā picka
Re: beidziet rît resnâs mucas!
31.08.2010 16:43
Vairāk tādus Kasparitoriņus.
diemžēl
Re: beidziet rît resnâs mucas!
05.09.2010 16:08
Vispār jau nevienmēr tas ir iemesls, piemēram man vielmaiņas traucējumi ir no slimības bērnībā ,kad bija jālieto hormonalie preparāti ,jo tas bija dzīvības un nāves jautājums un kopš tā brīža mana vielmaiņa ir čupā kaut ēdu veselīgi un neriju naktīs, visus vienā maisā nav godīgi bāzt,jo tā tik tiešām nebija mana vaina .
Re: beidziet rît resnâs mucas!
05.09.2010 16:19
To diemžēl

Novēlu tev nenokārt degunu .

ap 10-13 gadi, salīdzinot ar vienaudžiem biju viegls apalītis , ne tuvu mūsdienu bērniem tankiem . Tālak slaidais,kalsnais lidz kādi 27 . No kādi 34 strauji lidz 108 kg un es arī sev galvoju ,par vielmaiņu ( protams ,ka besī tie caurbiras ) .Man kā EX resnulim ir tiesības teikt , ka pamatu pamatā stāsts par mega šausmīgu vielmaiņu ir pasakas , protams ir daži nelaimīgie smagi endokrīni slimi .. Nu jau 20 nost un kas pats bēdīgākais ,ka tas bij ļoti viegli un nebeidzu šaustīt par to, ka agrāk to neizdarīju . labi vēl 18 kg vajadzētu lēnā tempā .ne vairāk kā 0,5 kg nedēļā. Tagad gan sāku cepties par pārāk strauju svara zaudēšanu , 1,4 kg nedēļā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: